Header+Logo
menu
Header+Logo
Úvod Novinky Přihlášení E-shop Program Galerie Praktické informace O nás Registrace

Minimalizace dat
Osobní údaje uchováváme na principu minimalizace a snižování množství dat a pouze po dobu nezbytně nutnou či zákonem vyžadovanou (zákonná doba uchovávání údajů). Pokud již účel, pro nějž byly informace shromážděné, nemá platnost, údaje blokujeme nebo mažeme.

Vaše právo na informace, opravy, blokování, vymazání a výhrady
Máte právo na informace o tom, které Vaše osobní údaje uchováváme, a právo na opravu, blokování či vymazání těchto údajů.
Výjimky: Zahrnují předepsané uchovávání údajů pro potřeby obchodních převodů a údaje, které musí být uchovávány ze zákona.

Svůj souhlas se shromažďováním, zpracováváním a používáním údajů můžete kdykoli odvolat a toto odvolání se bude vztahovat na budoucí použití. Emaily s tímto požadavkem prosím zasílejte na info@vandrobrani.cz.

Jsme připraveni odpovídat na Vaše otázky týkající se ochrany dat a zpracovávání Vašich osobních údajů. Kontaktovat nás můžete na emailové adrese info@vandrobrani.cz nebo dle kontaktních údajů uvedených na těchto webových stránkách.

Změny našeho prohlášení o ochraně osobních údajů
Vyhrazujeme si právo kdykoli provádět změny, abychom mohli zajistit, že bude naše prohlášení o ochraně dat vždy v souladu s platnou legislativou. To platí i pro případ, kdy musí být prohlášení o ochraně údajů přizpůsobeno s ohledem na nové nebo revidované služby, například kvůli novým funkcím služeb. Nové prohlášení o ochraně údajů pak nabude platnost při Vaší příští návštěvě našich webových stránek.


Zpět

Mediální partneři:

Horácké noviny

Podporují nás:


Nadace ČEZ VTPolehla Městys Vladislav NADACE ŽIVOT UMĚLCE Hansgrohe DaCars.cz Nový start Míča - Bagpňová